Dzień dziecka 01.06.2017 r.

Dnia 01 czerwca z okazji „Dnia Dziecka” dla wszystkich przedszkolaków czekało wiele atrakcji i niespodzianek.

W tym roku festyn i przedstawienie z okazji Dnia Dziecka odbyło się w Polsko - Niemieckim Centrum Kultury i Sportu w Człopie. W programie imprezy znalazły się liczne atrakcje dla dzieci m.in.: teatrzyk w wykonaniu rodziców pt. "Czerwony Kapturek", zabawa taneczna z postaciami z bajki, balonowe szaleństwo, "Pchli targ", popcorn dla dzieci, słodkości,napoje i wiele, wiele innych. Dzień rozpoczął się od przedstawienia przygotowanego przez rodziców. Dzieci zachwycały się kostiumami, uczestniczyły w śpiewaniu piosenek oraz rozwiązywały zagadki. Po przedstawieniu czekały już na dzieci kolejne atrakcje. Zwieńczeniem dnia było odebranie przez dzieci prezentów z okazji ich święta, co wywołało szczery uśmiech na ich twarzach. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za organizację tak wspaniałego dnia dla przedszkolaków oraz ciągłe i pomysłowe wspieranie działań przedszkola