Pasowanie na przedszkolaka 27.10.2017 r.

Dnia 27 października przedszkolaki wraz z rodzicami i zaproszonymi gośćmi zebrali się w Polsko – Niemieckim Centrum Kultury i Sportu w Człopie, aby wspólnie przeżyć „Pasowanie na Przedszkolaka”.

Uroczystość ta jest szczególnie ważna dla nowo przyjętych dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Przedszkolaki zdążyły się już zaaklimatyzować i z chęcią zadeklarowały swoją przynależność do przedszkolnej rodziny. Dzieci śmiało zaprezentowały przygotowany pod okiem pań nauczycielek, występ wokalno-taneczny, wspólnie wyrecytowały wiersz, a także złożyły uroczyste ślubowanie. Dla wielu dzieci był to pierwszy, tak poważny debiut przed szeroką publicznością. Doniosłego aktu pasowania na przedszkolaka dokonała zaczarowanym ołówkiem Pani Dyrektor Małgorzata Sobiesiak oraz Pan Burmistrz Zdzisław Kmieć, który wręczył dzieciom pamiątkowy dyplom. Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu!