Dzień Pluszowego Misia 24.11.2017 r.

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały nasze Przedszkole. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

W dniu 24.11.2017 r. przedszkolaki z grup: Muchomorki, Krasnoludki, Wiewiórki, Słoneczka, Skrzaty uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy. Dzieci cały dzień spędzały ze swoimi maskotkami. Misie towarzyszyły dzieciom w czasie zajęć, ćwiczeń gimnastycznych i zabawy. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.