Zabawa Andrzejkowa 30.11.2017 r.

„Święty Andrzeju daj znać, co się z nami będzie dziać”. Tymi słowami dzieci z naszego przedszkola rozpoczęły 30 listopada zabawę andrzejkową.

Od dawna, chwilą kiedy można było poznać choć rąbek tej tajemnicy, był wieczór andrzejkowy. Kiedyś podchodzono do wróżb niezwykle poważnie i to co wskazały uznawano za pewnik. Obecnie jest to raczej zabawa z przymrużeniem oka, w której chętnie bierzemy udział. Również w przedszkolu postanowiliśmy roztoczyć tę magiczną atmosferę biorąc udział w różnych zabawach, konkursach i wróżbach. Zabawa przeplatana była słodkim poczęstunkiem i wróżbami, które zorganizowały nauczycielki poszczególnych grup. O dobrą muzykę zadbała pani B. Skrzeczkowska. Zabawa przebiegła w miłej i radosnej atmosferze.