"RODZICE DZIECIOM- teatrzyk na dzień dziecka oraz festyn" 2015

W tym roku festyn i przedstawienie z okazji Dnia Dziecka odbyło się w Polsko - Niemieckim Centrum Kultury i Sportu w Człopie. W programie imprezy znalazły się liczne atrakcje dla dzieci m.in.: teatrzyk w wykonaniu rodziców, zabawa taneczna ze zwierzętami z przedstawienia, balonowe szaleństwo, "Pchli targ", popcorn dla dzieci, słodkości i napoje, dmuchany zamek i wiele, wiele innych. Dzień rozpoczął się od przedstawienia przygotowanego przez rodziców pt. „Idziemy do zoo”. Po przedstawieniu czekały już na dzieci kolejne atrakcje. Zwieńczeniem dnia było odebranie przez dzieci prezentów z okazji ich święta, co wywołało szczery uśmiech na ich twarzach.

„RODZICE DZIECIOM – teatrzyk na Dzień Dziecka oraz festyn” 2014

W tym roku festyn z okazji Dnia Dziecka odbył się również w Polsko - Niemieckim Centrum Kultury i Sportu w Człopie. W programie imprezy znalazły się liczne atrakcje dla dzieci m.in.: teatrzyk "Jaś i Małgosia" w wykonaniu rodziców, zabawa taneczna z bohaterami bajek, balonowe szaleństwo, "Pchli targ", tatuaże, popcorn dla dzieci i wiele, wiele innych.

„RODZICE DZIECIOM – teatrzyk na Dzień Dziecka oraz festyn” 2013

Rada Rodziców Przedszkola Publicznego w Człopie przygotowała w tym szczególnym dla dzieci dniu wiele atrakcji i niespodzianek. Rozpoczęło się od wystawienia przez rodziców teatrzyku pt. „Smerfy”, który przygotowano w Domu Kultury w Człopie. Kolejne atrakcje czekały na dzieci w Polsko-Niemieckiego Centrum Kultury i Sportu w Człopie, gdzie zorganizowano „Smerfną zabawę taneczną” , malowanie twarzy, miecze i zwierzaki z balonów, popcorn, słodkości i napoje, pchli targ i wiele, wiele więcej.

ZABAWA ANDRZEJKOWA 2012

To już po raz trzeci Rada Rodziców Przedszkola Publicznego w Człopie zorganizowała zabawę andrzejkową. Jak co roku goście bawili się świetnie, nie zabrakło wielu atrakcji.

„RODZICE DZIECIOM – teatrzyk na Dzień Dziecka oraz festyn” 2012

W tym roku rodzice przedstawili dzieciom bajkę pt. „Kopciuszek”. Występ odbył się w Domu Kultury w Człopie i udostępniony był nie tylko dla przedszkolaków, ale dla wszystkich chętnych. Rodzice – aktorzy ubrani w przepiękne stroje z Teatru Wielkiego w Poznaniu zachwycili publiczność. Nowością w tym roku był festyn na Dzień Dziecka zorganizowany wspólnie z Dyrekcją i Gronem Pedagogicznym przedszkola. Festyn odbył się w Polsko – Niemieckim Centrum Kultury i Sportu w Człopie. Na dzieci czekała moc atrakcji, m.in.: pchli targ, popcorn, balonowe cudaki.